Producenci
Toster Blaupunkt TSS-801BK ( 870W ; kolor czarny )
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zwijacz przewodu zasilającego | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Automatyczny mechanizm pop-up | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Poziomy opiekania | 7 |
| Mechanizm samodzielnego wyśrodkowywania | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Moc | 870 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 277 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Głębokość produktu | 160 mm |