Producenci
Toster Blaupunkt TSS802WH, 900W, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość gniazd | 2 |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Automatyczny mechanizm pop-up | Tak |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Półka grzejąca | Tak |
| Mechanizm samodzielnego wyśrodkowywania | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Poziomy opiekania | 7 |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
| Zwijacz przewodu zasilającego | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 900 W |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 1,51 kg |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Szerokość produktu | 314 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące