Producenci
Toster DeLonghi CTOC2103.W Icona Capitals 900W Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski, Poziom, Obrotowy |
| Elektronicza kontrola opiekania | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Poziomy opiekania | 6 |
| Automatyczny mechanizm pop-up | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 900 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
Gwarancja 24 miesiące