Producenci
Toster ELLE biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Poziomy opiekania | 6 |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Moc | |
| Moc | 815 W |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 275 mm |
| Wysokość produktu | 186 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. Trzymać z dala od dzieci. Urządzenie powinno być używane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące