Producenci
Toster G3Ferrari G10064
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Elektronicza kontrola opiekania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Półka grzejąca | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Poziomy opiekania | 6 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Minutnik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 920 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 1,52 kg |
Gwarancja 24 miesiące