Producenci
Toster Gorenje T2300CLIN Classico (beżowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba kromek | 4 kaw. |
| Poziomy opiekania | 7 |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Materiał obudowy | Metal Plastik |
| Ilość gniazd | 4 |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Moc | |
| Moc | 1150 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 288 mm |
| Głębokość produktu | 309 mm |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Wysokość produktu | 209 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 244 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 318 mm |
| Szerokość opakowania | 340 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,3 kg |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące