Producenci
Toster KitchenAid 5KMT2115EWH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Metal |
| Poziomy opiekania | 5 |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Poziom, obrotowy |
| Funkcja rozmrażania | Nie |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Nie |
| Ilość gniazd | 2 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Moc | 1100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 184 mm |
| Szerokość produktu | 286 mm |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,3 kg |
| Szerokość opakowania | 349 mm |
| Głębokość opakowania | 254 mm |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
Gwarancja 24 miesiące