Producenci
Toster KitchenAid 5KMT2204EGR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Poziomy opiekania | 7 |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Elektronicza kontrola opiekania | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Typ kontroli | Przyciski, Poziom |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Moc | 1250 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5 kg |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 348 mm |
| Wysokość produktu | 226 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6 kg |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Wysokość opakowania | 330 mm |
Gwarancja 24 miesiące