Producenci
Toster Kohersen Modern Matt B088 (900W ; szary)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Głęboka kieszeń | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Szary |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Ilość stopni regulacji | 7 |
| Moc | |
| Moc | 900 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 0,75 m |
| Wymiary produktu | 16,5 x 30,2 x 20 cm |
| Waga produktu | 1,58 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. Urządzenie powinno być używane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące