Producenci
Toster Łucznik BT-2019 (700W, 6-stopn. regulacja)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Poziomy opiekania | 6 |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 700 W |