Producenci
Toster Morphy Richards 222067
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Elektronicza kontrola opiekania | Nie |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Głęboka kieszeń | Nie |
| Ilość gniazd | 2 |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Poziomy opiekania | 7 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Moc | 800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość przewodu | 0,6 m |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 1,26 kg |
| Głębokość produktu | 284 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 194 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,58 kg |
| Wysokość opakowania | 206 mm |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być używane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Trzymać z dala od dzieci. Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy