Producenci
Toster Morphy Richards Verve biały 4 kromki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba kromek | 4 kaw. |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Moc | |
| Moc maksymalna | 1800 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,25 kg |
| Wysokość produktu | 196 mm |
| Szerokość produktu | 298 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy