Producenci
Toster My Moment BOSCH TAT3M121 (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Tacka na okruchy | Tak |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Typ kontroli | Poziom, Obrotowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Liczba kromek | 4 kaw. |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Elektronicza kontrola opiekania | Tak |
| Mechanizm samodzielnego wyśrodkowywania | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Moc | |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 950 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość przewodu | 1 m |
| Wysokość produktu | 207 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Głębokość produktu | 293 mm |
| Szerokość produktu | 175 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,2 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 24 miesiące