Producenci
Toster PHILIPS HD 2582/00
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Funkcja tostowania z jednej strony | Tak |
| Nienagrzewająca się obudowa | Tak |
| Głęboka kieszeń | Nie |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Ramka na kanapki | Nie |
| Półka grzejąca | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Poziomy opiekania | 8 |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Zmienna szerokość slotu | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Ilość gniazd | 2 |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 830 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 214 mm |
| Szerokość produktu | 184 mm |
| Głębokość produktu | 304 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona przykrywka antykurzowa | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Urządzenie powinno być używane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. |
Gwarancja 24 miesiące