Producenci
Toster PHILIPS HD 2583/90
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Ramka na kanapki | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Poziomy opiekania | 8 |
| Ilość gniazd | 2 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 600 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Urządzenie powinno być używane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. |
Gwarancja 24 miesiące