Producenci
Toster PHILIPS HD 2590/00 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Towary niebezpieczne | Nie |
| Cechy | |
| Poziomy opiekania | 8 |
| Ilość gniazd | 1 |
| Półka grzejąca | Tak |
| Uchwyt na rolki | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Nienagrzewająca się obudowa | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Liczba kromek | 1 kaw. |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Głęboka kieszeń | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Ramka na kanapki | Nie |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc | |
| Moc | 950 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Szerokość produktu | 402 mm |
| Długość przewodu | 0,85 m |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
| Wysokość opakowania | 216 mm |
| Szerokość opakowania | 440 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona przykrywka antykurzowa | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Gwarancja 24 miesiące