Producenci
Toster PHILIPS HD 2640/10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Ramka na kanapki | Tak |
| Poziomy opiekania | 8 |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Mechanizm samodzielnego wyśrodkowywania | Tak |
| Moc | |
| Moc | 830 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 199 mm |
| Głębokość produktu | 162 mm |
| Waga produktu | 1,23 kg |
| Długość przewodu | 0,85 m |
| Szerokość produktu | 285 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące