Producenci
Toster PHILIPS HD 2692/90
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Głęboka kieszeń | Tak |
| Półka grzejąca | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Poziomy opiekania | 8 |
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Nienagrzewająca się obudowa | Tak |
| Liczba kromek | 1 kaw. |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Ramka na kanapki | Nie |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Metaliczny |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Uchwyt na rolki | Tak |
| Ilość gniazd | 1 |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1030 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość przewodu | 0,85 m |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona przykrywka antykurzowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące