Producenci
Toster PHILIPS HD2582/90
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Półka grzejąca | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Funkcja tostowania z jednej strony | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Zmienna szerokość slotu | Tak |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Głęboka kieszeń | Nie |
| Materiał obudowy | Metal |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Ramka na kanapki | Nie |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Poziomy opiekania | 8 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | |
| Moc | 830 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 275 mm |
| Długość przewodu | 0,85 m |
| Głębokość produktu | 156 mm |
| Wysokość produktu | 188 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 304 mm |
| Głębokość opakowania | 184 mm |
| Wysokość opakowania | 214 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona przykrywka antykurzowa | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Gwarancja 24 miesiące