Producenci
Toster Philips HD2516/90 (830W; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Nienagrzewająca się obudowa | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Głęboka kieszeń | Nie |
| Poziomy opiekania | 8 |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 830 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 188 mm |
| Głębokość produktu | 275 mm |
| Wysokość produktu | 156 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,512 g |
| Szerokość opakowania | 214 mm |
| Wysokość opakowania | 184 mm |
| Głębokość opakowania | 304 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. Urządzenie powinno być używane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Trzymać z dala od dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące