Producenci
Toster SAGE STA735BST4EEU1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Elektronicza kontrola opiekania | Nie |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Głęboka kieszeń | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 402 mm |
| Wysokość produktu | 257 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. Urządzenie powinno być używane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące