Producenci
Toster SMEG TSF01CREU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Kolor produktu | Kremowy |
| Ilość gniazd | 2 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Poziom, obrotowy |
| Poziomy opiekania | 6 |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Półka grzejąca | Nie |
| Ramka na kanapki | Nie |
| Mechanizm samodzielnego wyśrodkowywania | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Elektronicza kontrola opiekania | Nie |
| Automatyczny mechanizm pop-up | Tak |
| Moc | |
| Moc | 950 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 195 mm |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Wysokość produktu | 198 mm |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Długość przewodu | 1 m |
| Szerokość otworu | 3,6 cm |
| Wymiary otworu (dł.*szer.*wys.) | 147 x 36 x 110 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 224 mm |
| Szerokość opakowania | 366 mm |
| Wysokość opakowania | 248 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,5 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. Urządzenie powinno być używane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. |
Gwarancja 24 miesiące