Producenci
Toster Swan COPPER ST19010TWN (810 W; kolor brązowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziomy opiekania | 6 |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Miedziany |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Moc | |
| Moc | 810 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Długość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |