Producenci
Toster Swan FEARNE ST20010TEN (800W; kolor jasnoszary)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Nienagrzewająca się obudowa | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Moc | |
| Moc | 800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 175 mm |
| Wysokość produktu | 185 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 335 mm |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Wysokość opakowania | 220 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |