Producenci
Toster Swan Nordic ST14620WHTN (1500W; kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Biały |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Ilość gniazd | 4 |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Liczba kromek | 4 kaw. |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Typ kontroli | Poziom Przyciski |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna Drewno kauczukowe |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Moc | |
| Moc | 1500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 201 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 360 mm |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Głębokość opakowania | 335 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przejściówka | Gniazdo sieciowe typ E/F |