Producenci
Toster Swan RETRO ST19010BN (810 W; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Poziomy opiekania | 6 |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Automatyczny mechanizm pop-up | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Mechanizm samodzielnego wyśrodkowywania | Tak |
| Elektronicza kontrola opiekania | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Głęboka kieszeń | Nie |
| Bardzo szeroka szczelina | Nie |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 815 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Wymiary otworu (dł.*szer.*wys.) | 138 x 38 x 120 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Waga produktu | 1,25 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 205 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Szerokość opakowania | 205 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 310 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |