Producenci
Toster aluminiowy Ritter Volcano 3 2Slice(s) 950W (630010)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Moc | |
| Moc | 950 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 385 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Wysokość produktu | 200 mm |
Gwarancja 24 miesiące