Producenci
Toster ritter 630000 Volcano 5 z długimi otworami i eleganckim szkłem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 950 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 385 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
Gwarancja 24 miesiące