Producenci
Toster z długimi szczelinami WMF KÜCHENminis (3200002234)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski, Poziom |
| Ilość gniazd | 1 |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Elektronicza kontrola opiekania | Nie |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Mechanizm samodzielnego wyśrodkowywania | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Automatyczny mechanizm pop-up | Tak |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Głęboka kieszeń | Tak |
| Ramka na kanapki | Tak |
| Poziomy opiekania | 7 |
| Półka grzejąca | Tak |
| Moc | |
| Moc | 900 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,74 kg |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,62 kg |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Szerokość opakowania | 420 mm |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 3000 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 1440 szt. |
| Produktów na palecie | 48 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 8 szt. |
Gwarancja 24 miesiące