Producenci
Totolink M1 Kamera do wideo konferencji, Czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Status |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 420 g |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Audio | |
| Liczba matryc mikrofonowych | 4 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Kamera | |
| Pionowy punkt widzenia | 15° |
| Pole widzenia (szerokie) | 90° |
| Megapiksele | 4 MP |
| Typ aparatu/kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Video | |
| Typ HD | Full HD |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 2560 x 1440 px |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. Przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością. |
Gwarancja 24 miesiące