Producenci
Trampolina Royal baseground - 251 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość sprężyn | 54 |
| Kształt | Okrągły |
| Wyściółka | PCW |
| Siatka bezpieczeństwa | Nie |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Pokrowiec osłony sprężyn | Tak |
| Typ produktu | Trampolina ogrodowa |
| Kolor produktu | Zielony |
| Materiał ramy | Stal |
| Typ konstrukcji | Sprężyny zwojowe |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Ilość nóg | 3 |
| Powłoka szyny górnej | Ocynkowany |
| Powłoka ramy | Ocynkowana |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica ramy | 3,81 cm |
| Średnica zewnętrzna | 251 cm |
| Długość sprężyn | 21 cm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy