Producenci
Trampolina Salta Comfort Edition - 251cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość sprężyn | 48 |
| Siatka bezpieczeństwa | Tak |
| Powłoka szyny górnej | Ocynkowany |
| Pokrowiec osłony sprężyn | Tak |
| Typ produktu | Trampolina ogrodowa |
| Ilość nóg | 3 |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Typ konstrukcji | Sprężyny zwojowe |
| Materiał ramy | Stal |
| Powłoka ramy | Ocynkowana |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Kształt | Okrągły |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica ramy | 3,81 cm |
| Średnica maty do skakania | 193 cm |
| Długość sprężyn | 14 cm |
| Średnica zewnętrzna | 251 cm |
| Wysokość produktu | 2500 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie skacz na trampolinie bez nadzoru dorosłych. Upewnij się, że trampolina jest odpowiednio zmontowana przed użyciem. Sprawdź stan siatki ochronnej i sprężyn przed każdym użyciem. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy