Producenci
Trampolina Salta Comfort Edition - 305cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Trampolina ogrodowa |
| Typ konstrukcji | Sprężyny zwojowe |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Materiał ramy | Stal |
| Ilość nóg | 3 |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Pokrowiec osłony sprężyn | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Ilość sprężyn | 54 |
| Powłoka szyny górnej | Ocynkowany |
| Kształt | Okrągły |
| Siatka bezpieczeństwa | Tak |
| Powłoka ramy | Ocynkowana |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Waga i rozmiary | |
| Długość sprężyn | 14 cm |
| Wysokość produktu | 2550 mm |
| Średnica zewnętrzna | 305 cm |
| Średnica ramy | 3,81 cm |
| Średnica maty do skakania | 247 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Sprawdź stan siatki ochronnej i sprężyn przed każdym użyciem. Nie skacz na trampolinie bez nadzoru dorosłych. Upewnij się, że trampolina jest odpowiednio zmontowana przed użyciem. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy