Producenci
Trampolina Salta First Class - 214 x 366cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wyściółka | PCW |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Kolor produktu | Czarny Zielony |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Typ produktu | Trampolina ogrodowa |
| Materiał ramy | Stal |
| Siatka bezpieczeństwa | Tak |
| Pokrowiec osłony sprężyn | Tak |
| Powłoka szyny górnej | Ocynkowany |
| Typ konstrukcji | Sprężyny zwojowe |
| Ilość sprężyn | 84 |
| Maksymalna waga użytkownika | 180 kg |
| Kształt | Prostokątny |
| Ilość nóg | 4 |
| Powłoka ramy | Ocynkowana |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 2710 mm |
| Długość sprężyn | 21 cm |
| Średnica zewnętrzna | 214 x 366 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Sprawdź stan siatki ochronnej i sprężyn przed każdym użyciem. Upewnij się, że trampolina jest odpowiednio zmontowana przed użyciem. Nie skacz na trampolinie bez nadzoru dorosłych. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy