Producenci
Trampolina Salta Premium Black Edition COMBO - 213cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna waga użytkownika | 50 kg |
| Kształt | Okrągły |
| Ilość nóg | 4 |
| Ilość sprężyn | 42 |
| Siatka bezpieczeństwa | Tak |
| Rama ocynkowana | Tak |
| Długość sprężyn | 14 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1760 mm |
| Średnica | 2,3 m |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy