Producenci
Trampolina Salta Premium Ground 305x214 zielona
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość sprężyn | 76 |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Powłoka ramy | Ocynkowana |
| Wyściółka | PCW |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Typ konstrukcji | Sprężyny zwojowe |
| Kolor produktu | Zielony |
| Siatka bezpieczeństwa | Nie |
| Powłoka szyny górnej | Ocynkowany |
| Kształt | Prostokątny |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Materiał ramy | Stal |
| Typ produktu | Trampolina ogrodowa |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość (cm) | 214 cm |
| Długość sprężyn | 18,5 cm |
| Długość produktu | 305 cm |
| Wysokość produktu | 2035 mm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy