Producenci
Transceiver Ubiquiti QSFP28
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Szary |
| Warunki pracy | |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wydajność | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 100000 Mbit/s |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Złącze światłowodowe | LC (UPC) |
| Tx długości fali (min) | 1270 nm |
| Typ interfejsu | QSFP28 / QSFP+ |
| Długość fali RX (min) | 1295 nm |
| Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) | Tak |
| Maksymalny dystans transferu | 10000 m |
| Ta długości fali (max) | 1309 nm |
| Długość fali RX (max) | 1309 nm |
Gwarancja 24 miesiące