Producenci
Transcend 300S 1 TB SDXC 3D NAND Klasa 10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Prędkość zapisu nośnika | 85 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 100 MB/s |
| Pojemność | 1 TB |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Klasa szybkości wideo | V30 |
| Typ karty flesza | SDXC |
| Typ pamięci RAM | 3D NAND |
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie pamięci | 2.8 3.3 V 3.6 V 2.7 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 2,1 mm |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Szerokość produktu | 24 mm |
| Waga produktu | 2 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85235190 |
Gwarancja 24 miesiące