Producenci
Transcend DrivePro Body 10 Kamera tułowia Przewodowa 1920 x 1080 px Czarny Bateria
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Zacisk |
| Typ produktu | Kamera tułowia |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 88 g |
| Głębokość produktu | 19,6 mm |
| Szerokość produktu | 52,2 mm |
| Wysokość produktu | 88,4 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Porty i interfejsy | |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kamera | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 130° |
| Tryb nocny | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika. Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
Gwarancja 24 miesiące