Producenci
Transcend ESD270C 250 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Waga produktu | 35 g |
| Wysokość produktu | 9,6 mm |
| Szerokość produktu | 55,7 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A, USB Type-C na USB Type-C |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać. Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią. Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Dysk SSD | |
| Prędkość zapisu nośnika | 460 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 520 MB/s |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Pojemność pamięci SSD | 250 GB |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące