Producenci
Transcend ESD300 512 GB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Różowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9 g |
| Wysokość produktu | 7,8 mm |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Szerokość produktu | 60,1 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Porty i interfejsy | |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Dysk SSD | |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1050 MB/s |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Prędkość zapisu nośnika | 950 MB/s |
Gwarancja 24 miesiące