Producenci
Transcend JetFlash 710S pamięć USB 256 GB USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Układ | Bez zatyczki |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz, Odporny na wstrząsy, Bryzgoszczelny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,3 g |
| Wysokość produktu | 6 mm |
| Szerokość produktu | 12,2 mm |
| Głębokość produktu | 22,4 mm |
| Wydajność | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Pojemność | 256 GB |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | UKCA BSMI CE EAC RCM KC Federalna Komisja Łączności (FCC) |
Gwarancja 24 miesiące