Producenci
Transcend JetFlash 790 pamięć USB 256 GB USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Bez zatyczki |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 19 g |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 10 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Wydajność | |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pojemność | 256 GB |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Gwarancja 24 miesiące