Producenci
Transcend JetFlash 790 pamięć USB 512 GB USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Czarny, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Breloczek na klucze | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Bez zatyczki |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 10,6 mm |
| Szerokość produktu | 63,6 mm |
| Głębokość produktu | 21,2 mm |
| Waga produktu | 9 g |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Dostęp zabezpieczony kodem PIN | Nie |
| Wydajność | |
| Pojemność | 512 GB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
Gwarancja 24 miesiące