Producenci
Transcend StoreJet 25C3S zewnętrzny dysk twarde 2 TB 2.5" USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 10 Windows 7 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 2.6.31 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Moc | |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Moc magistrali | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 241 g |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Wysokość produktu | 145 mm |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 55 °C |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A USB Type-C na USB Type-C |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Dysk twardy | |
| Model | HDD |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
Gwarancja 24 miesiące