Producenci
Transcend StoreJet 25M3C zewnętrzny dysk twarde 2 TB 2.5" USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Czarny, Zielony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Zielony |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 7 Windows 8 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 2.6.31 |
| Materiał obudowy | Silikon |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Moc | |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 316 g |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 46 mm |
| Ochrona | |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 55 °C |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Dysk twardy | |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią. Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać. Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Gwarancja 24 miesiące