Producenci
Transcend TS1TESD300P Zewnętrzny dysk SSD 1 TB USB Type-C Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 7 Windows 10 Windows 8 Windows 8.1 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9 g |
| Wysokość produktu | 60,1 mm |
| Głębokość produktu | 7,8 mm |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Dysk SSD | |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Prędkość zapisu nośnika | 950 MB/s |
| NVMe | Nie |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1050 MB/s |
Gwarancja 24 miesiące