Producenci
Transcend TS256GUSD340S pamięć flash 256 GB MicroSDXC UHS-I Klasa 10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Pojemność | 256 GB |
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Prędkość zapisu nośnika | 125 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 160 MB/s |
| Podkładka tłumiąca | A2 |
| Typ pamięci RAM | UHS-I |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Klasa szybkości wideo | V30 |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Wytrzymałość | 10000 cykle/cykli na sektor logiczny |
| Moc | |
| Napięcie pamięci | 2.7 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 1 mm |
| Głębokość produktu | 11 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85235190 |
Gwarancja 24 miesiące