Producenci
Transcend TS64GSDC700S pamięć flash 64 GB SDXC NAND Klasa 10
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | NAND |
| Prędkość zapisu nośnika | 180 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 285 MB/s |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Klasa szybkości wideo | V90 |
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Typ karty flesza | SDXC |
| Cechy | |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna Odporny na wstrząsy Odporny na temperaturę Odporne na zakłócenia |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wytrzymałość | 10000 cykle/cykli na sektor logiczny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 102 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 4 mm |
| Waga produktu | 12 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85235190 |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
Gwarancja 24 miesiące