Producenci
Transcend TS8XDVDS-W dysk optyczny DVD±RW Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 148 mm |
| Szerokość produktu | 142,8 mm |
| Głębokość produktu | 13,9 mm |
| Waga produktu | 264 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny/Laptop |
| Obsługa typów dysków | DVD+RW CD-R CD-RW DVD-RAM DVD+R DVD-RW |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717030 |
Gwarancja 24 miesiące